צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
   
* שדות חובה
איך להבטיח משלוחי פרחים משמחים במיוחד?

מבחינה בוטנית, פרחים הם איברי הרבייה של צמחים מסוימים ותפקידם הוא להוות מצע עבור ייצור זרעים, הפצת צאצאים והרחבת שטחי המחיה של הזן שלהם, כל זאת ברוב המקרים באמצעות האבקה. אבל פרחים, כפי שיעיד כל מי שאי פעם קיבל זר מרהיב או אפילו "רק" התבונן בפרחים והתבשם מיופיים, הם הרבה יותר מאיברי רבייה. למעשה המין האנושי הפך את הפרחים, ובפרט את אלו מרהיבי העין (ובעצם כמעט כל הפרחים הם כאלה), לסמל למגוון רחב של ערכים חיוביים: הרמוניה, יופי, רכות, יוקרה, רומנטיקה נחת ועוד ועוד - כך שאין פלא כי משלוחי פרחים נחשבים למתנה משובחת במיוחד.

מתי ולמי כדאי לשלוח פרחים?

משלוחי פרחים הם כאמור אחת הדרכים היותר מומלצות העומדות בפני מי שרוצה לשמח את הזולת, ולא חסרות סיבות לכך: יום הולדת למשל הוא תמיד הזדמנות מצוינת למשלוח זה פרחים, יום נישואין מהווה אף הוא נקודת ציון מתאימה לשליחת פרחים (הדדית, של כל אחד מבני הזוג אל רעהו) וגם ט"ו באב ואחיו החורפי שהגיע אלינו מחו"ל ולנטיינ'ז דיי מספקים גם הם "תירוץ" מצוין להענקת פרחים למי שאוהבים.

עוד אירועים שמשלוח פרחים מהווה דרך מקובלת לציין אותם ולהביע ברכה או הערכה הם לידה, קידום בעבודה, מעבר דירה, פתיחת עסק חדש וישנן כמובן עוד סיבות רבות ומגוונות לשליחת פרחים, ובעצם גם ללא סיבה ספציפית תמיד אפשר לשלוח זר פרחים נאה למי שיקר לליבנו, שהרי גם "סתם" רצון להביע רגש חיובי הוא סיבה מעולה במיוחד ואין כמו פרחים כדי להביע את אותו רגש.

למה כדאי להוסיף ברכה למשלוח פרחים?

כשאנחנו מבצעים משלוח פרחים במקום להגיע עם הפרחים בעצמנו למקבל הזר - בין אם מתוך בחירה ובין אם כי אין ברירה (למשל כשחברה טובה שגרה רחוק מאיתנו יולדת ואין לנו דרך להגיע אליה באותו יום) - מומלץ בחום לצרף לפרחים, היפים והמרשימים ככל שיהיו, גם ברכה אישית שמביעה את הרגשות והתחושות שלנו.

גם למי שנרתע מהעלאת רגשות ותחושות על הכתב, וגם למי שמרגיש ש"הוא לא יודע לכתוב טוב" ועל כן לא שש לעשות זאת, מומלץ להתגבר על הרתיעה ועל החשש. הסיבה לכך היא שהסינרגיה בין המבע הססגוני והריחני של הפרחים לבין המילים שיוצאות מהלב ועל כן מובטח להם כי גם יחלחלו אל הלב הינה רבת עוצמה ומייצרת מתנה פשוט מושלמת שמשיגה בדיוק את מטרתה.

איך לבחור את החנות שממנה מתבצע המשלוח?

הביקוש הנרחב למשלוחי פרחים הוליד כמובן גם היצע רחב היקף, וכמעט בכל עיר או אזור תמצאו כמה וכמה חנויות פרחים המבצעות משלוחים.

על מנת לבחור מבין כל האופציות באופן מושכל, כך שבסופו של דבר משלוח הפרחים יהיה מושלם, כדאי - אם הדבר אפשרי - להגיע לחנות ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מאיכות הפרחים, המבחר, הטריות וכמובן מרמת המקצועיות של העובדים. אמנם מאיכות המשלוח לא תוכלו להתרשם ישירות אולם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אם החנות עצמה איכותית ומוקפדת כך יהיה גם המשלוח עצמו. במידה והדבר אינו אפשרי, כדאי להיעזר בהמלצות של חברים או מכרים שאתם סומכים עליהם, כשגם הפייסבוק עשוי להוות מקור למידע רלוונטי ובעל ערך.